Oferty pracy

Stanowisko: Sprzedawca, Magazynier

Zakres obowiązków

  • ✔ Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki
  • ✔ Wystawianie dokumentów handlowych
  • ✔ Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • ✔ Przyjmowanie i weryfikacja zgodności dostaw z zamówieniem
  • ✔ Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
  • ✔ Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • ✔ Kultura osobista
  • ✔ Sumienność
  • ✔ Umiejętność organizacji czasu pracy
  • ✔ Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym
  • ✔ Mile widziana znajomość obsługi oprogramowania WF-Mag dla Windows

Oferujemy

  • ✔ Zatrudnienie oparciu o umowę o pracę na pełny etat (po okresie próbnym 1-3 miesiące)
  • ✔ Stabilność zatrudnienia
  • ✔ Praca w młodym i zgranym zespole
  • ✔ Rabaty pracownicze
  • ✔ Szkolenie wprowadzające

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Hard-Pc.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu lubelskim przy ul. Długa 6 adres e-mail: [email protected]

Ostatnio oglądałeś