Oferty pracy

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika

Stanowisko: sprzedawca/magazynier
Miejsce pracy: Siedziba firmy, Opole lubelskie, Polska

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
  • Przyjmowanie dostaw i kontrola ich zgodności
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki - pakowanie i zabezpieczenie
  • Kontrola stanów magazynowych

Wymagania
  • Komunikatywnosć
  • Kultura osobista
  • Znajomość obsługi oprogramowania WF-Mag dla systemu Windows
  • Znajomość zagadnień z branży IT
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Zaangażowanie

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie*
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów
  • Możliwość wdrożenia własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
* - szczegóły wynagrodzenia ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy sklep@hard-pc.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.